Instruktörer i Färg & Stil

Under kursdatum finner du de kursdatum som redan är uppsatta. Vill du anmäla dig till en kurs, önskar du att en kurs ska hållas i ditt område eller vill du boka en kurs online? Kontakta instruktören direkt för att anmäla dig. Hon kan även svara på alla frågor du har.

Annica Ullhag

Stockholm, SE

Stylist 1990

Kurs i FÄRG & STIL

info@colorandstyleacademy.se

Pia Andersson

Bromma, SE

Stylist 2019 

Kurs i FÄRG & STIL

pia.m.andersson@gmail.com

Lena Wallström

Eskilstuna, SE

Stylist 2017

Kurs i FÄRG & STIL

lena.wallström@lewastylish.se

Sonja Karhulahti

Kokkola, FI

Stylist 1990

Kurs i FÄRG & STIL

sonja.karhulahti@gmail.com

Anne Sivonen

Tervakoski, FI

Stylist 2019

Kurs i FÄRG & STIL

anne.sivonen@wippies.fi


Jaana Sierilä

Rovaniemi, FI

Stylist 2017

Kurs i FÄRG & STIL

jaana@jasie.fi

Ligita Prodniece

Riga, LV 

Stylist 1993

Kurs i FÄRG

ligita.prodniece@gmail.com

Else Gammelgaard Madsen

Tilst, DK

Stylist 1993

Kurs i FÄRG & STIL

info@nyimage.dk

Iris-Adele Berg Jess

Trollåsen, NO

Stylist 2019

Kurs i FÄRG

iris.adele@gmail.com